Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення Kiev appartementen liggen op 4 km afstand van de Sint-Andreaskerk en op 10 minuten wandelen van Obolon metrostation. Deze accommodatie bij particulieren is gelegen op 7 km afstand van Kiev treinstation en op een paar stappen verwijderd van Ploscha Obolonska busstation.

Voor extra gemak zijn een douche beschikbaar bij deze accommodatie.

Het appartement is voorzien van een complete keuken.

Dit appartement bevindt zich in de Obolonskyj wijk, op 15 minuten rijden van de Gouden Poort van Kiev. Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення appartementen zijn gesitueerd op 6 km afstand van het Standbeeld van Bohdan Chmelnitski.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення Kiev
Окрема Кімната Без Підселення В Трикімнатній Квартирі Біля Метро Оболонь
Mobiele prijsaanbieding

Окрема Кімната Без Підселення В Трикімнатній Квартирі Біля Метро Оболонь

5 m van de accommodatie
USD 15 USD 14
per nacht
Red Room
Mobiele prijsaanbieding

Red Room

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
4.8 km van de accommodatie
USD 16 USD 14
per nacht
Blue Room. Lviv Squre.
Mobiele prijsaanbieding

Blue Room. Lviv Squre.

8.8
Fantastisch 23 beoordelingen
4.8 km van de accommodatie
USD 21 USD 19
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення appartement te vinden?
      Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення appartement is in de Obolonskyj wijk gesitueerd, op afstand van 4 km tot de Sint-Andreaskerk.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення appartement zijn onder andere de Gouden Poort van Kiev, de Sint-Andreaskerk, het Standbeeld van Bohdan Chmelnitski.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van de accommodatie bij particulieren?
      Restaurants in de buurt van de accommodatie bij particulieren zijn onder andere Persian Palace Hotel Restaurant en L'kafa Cafe restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • Heeft deze accommodatie bij particulieren internetverbinding?
      Ja, deze accommodatie bij particulieren biedt wifi.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення appartement?
      Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення appartement?
      Bij Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення appartement vinden gasten een complete keuken met een koelkast.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Окрема Кімната В Квартирі Біля Станції Метро Без Підселення Kiev

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten